Pęd życia i nadmiar obowiązków powodują, że brakuje nam czasu na zakupy spożywcze i często ograniczamy się do fast-foodów, zamiast samodzielnie przyrządzić potrawę. Samo gotowanie nie musi być czasochłonne, ale wymaga zaopatrzenia w odpowiednie produkty. Nie zawsze w pobliżu znajduje się sklep, a dodatkowo zakupy w nim wiążą się z wyczekiwaniem w kolejce. Mamy na to radę – odbiór zakupów z Frisco za pomocą automatów Coolomat. Jeśli kojarzysz działanie paczkomatów, wiesz już, czym są Coolomaty. To skrytki przeznaczone na przechowywanie żywności w temperaturze do -20 stopni. Głęboko zmrożone produkty utrzymają swoją temperaturę, a warzywa świeżość w skrytkach o temperaturze pokojowej.

Dla wygody Klientów

Stworzenie Coolomatów jest odpowiedzią na zapotrzebowanie Klientów sklepów spożywczych i wszystkich osób, które prefer py internetowe, bez wychodzenia z domu i oczekiwania w kolejce. Odbiór zakupów z Piotra i Pawła przebiega sprawnie, kurierzy szybko dostarczają produkty do skrytek, dzięki czemu możesz w dowolnej chwili je odebrać. Jeśli oferta zakupów na dowóz nie jest dla Ciebie atrakcyjna, ponieważ nigdy nie jesteś w stanie określić dokładnej godziny odbioru, Coolomaty z pewnością rozwiążą Twój problem. W drodze z pracy do domu zajrzysz do skrytki i wyjmiesz z niej zamówione artykuły spożywcze.

Rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb

Pomysł na Coolomaty zaczerpnęliśmy z zachodu, ponieważ to właśnie tam ludzie stawiają na komfort i szybkie zakupy, które można odebrać z dowolnego punktu i zamówić z dowolnego miejsca – na kanapie przy oglądaniu filmu czy wracając autobusem do domu. Najwięcej Coolomatów można spotkać w Warszawie, ale powoli wdrażamy takie rozwiązanie do innych miast w Polsce, gdzie można liczyć na odbiór zakupów z Auchandirect. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią chodzić między półkami w poszukiwaniu produktów. Wszystkie znajdziesz w jednym miejscu, wchodząc jedynie w odpowiednie zakładki na stronie internetowej.

Coolomaty – oszczędność czasu

Jeśli denerwują Cię kolejki, przeciskanie się między ludźmi stojącymi przy półkach czy po prostu cenisz sobie sklepy internetowe jako alternatywę dla stacjonarnych, koniecznie zdecyduj się na odbiór zakupów z Carrefour. To wygodny sposób na zaopatrzenie się w wybrane produkty. Pojemne skrytki w Coolomacie zmieszczą nawet większe zakupy, a chłodziarka umożliwia przechowywanie zmrożonych artykułów spożywczych, dzięki czemu te zachowują odpowiednią temperaturę, ale także świeżość. Coolomat to świetnie rozwiązanie dla każdego. Jeśli z powodów zdrowotnych nie możesz pozwolić sobie na zakupy w sklepie stacjonarnym, nie sprzyja Ci długie wyczekiwanie w kolejce lub nie lubisz przebywać w tłumie, zdecyduj się na odbiór zakupów z Carrefour w naszych Coolomatach.

Zakupy w sklepach online

Sklepy stacjonarne to nie jedyne rozwiązanie w kwestii zakupów. Przez internet można już kupić wszystkie produkty, także spożywcze, które można odebrać w Coolomacie lub zamówić dowóz do domu. To wygodna forma zaopatrywania się w wybrane artykuły, również spożywcze. Wiele osób nie lubi lub nie ma czasu na gotowanie albo chce wdrożyć odpowiednią dietę. Odchudzanie czy zdrowe odżywianie wymaga dużej uwagi. Często trzeba ważyć produkty, liczyć kalorie, a przede wszystkim przygotowywanie posiłków zajmuje wiele czasu. Z tego względu niektórzy decydują się na dietę z Bodychief. Określasz swoje preferencje – żywność wegetariańska, dieta dla sportowców. Możesz również wybrać ilość spożywanych kalorii, dzięki czemu zyskujesz kontrolę nad tym, co spożywasz. To wygodna forma dla ludzi zapracowanych oraz tych, którzy nie lubią spędzać dużo czasu w kuchni. Odbiór zakupów z Bodychief w Coolomacie znacznie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie, a sama dieta będzie ułatwieniem – nie musisz liczyć kalorii, spędzać dużo czasu w kuchni, ponieważ dostajesz gotowe, smaczne posiłki.

Smaczna dieta, wygodny odbiór

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na gotowaniu, mieć gwarancję spożywania zdrowych i pożywnych posiłków, zdecyduj się na usługę Lightbox, firmy, która zajmuje się przygotowywaniem potraw przeznaczonych dla każdego – sportowca, miłośnika zdrowej żywności czy osoby odchudzającej się. To doskonały sposób na to, aby wdrożyć właściwą dietę, która będzie nie tylko korzystna na Twojego organizmu, ale również smaczna. Decydując się na odbiór zakupów z Lightbox w naszych Coolomatach. Wybierasz odpowiadającą Ci dietę, lokalizację odbioru i możesz dokonać go w każdej chwili w wybranym przez siebie miejscu. Korzystanie z takiej formy dostawy jest wyjątkowo wygodne dla wszystkich zapracowanych ludzi, a posiłki Lightbox pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas.

Sklepy internetowe – większy asortyment

Coolomaty współpracują z wieloma sklepami oraz dostawcami żywności. Korzystanie ze skrytek znacznie ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie – nie musisz czekać w kolejkach i szukać wybranych produktów po całym sklepie, ponieważ zrobisz zakupy zaledwie w kilka minut. Większość sklepów internetowych posiada taką nawigację, która umożliwia szybkie poruszanie się między zakładkami i podstronami w celu znalezienia artykułów spożywczych czy gospodarstwa domowego. W ten sposób zaoszczędzisz czas, który spędziłbyś w supermarkecie. W sklepach online znajdziesz także zdrową żywność – warzywa i owoce eko lub inne artykuły, których pewnie nie znalazłbyś w stacjonarnych supermarketach. Proponujemy odbiór zakupów z Rano Zebrano, które powstało z myślą o wszystkich ceniących sobie produkty bio. Z pewnością więcej artykułów spożywczych znajdziesz online, dlatego wystarczy kilka minut, aby kupić wszystkie niezbędne składniki do przygotowania zdrowej potrawy. W Coolomatach możesz odebrać swoje zakupy i cieszyć się zaoszczędzonym czasem, który przeznaczysz na przyjemności.